نکات مهم درباره لباس ساقدوش عروس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از زیباترین شب های زندگی هر فردی، شب عروسی اش است که شاید به علت این خاص بودن عروس خانم ها و آقا دامادها سعی می کنند بهترین سالن آرایش رفته و بهترین مدل آرایش را داشته باشند و یا بهترین سالن پذیرایی را برای پذیرایی از میهمانان خود رزرو کرده و خلاصه سعی می کنند هر چیزی در بهترین حالت اش باشد. یکی از چیزهایی که مد نظر زوجین هست، ساقدوش همراه عروس و همراه داماد می باشد که یکی از خاطره های خاص این شب است چرا که در آن اغلب اعضای نزدیک خانواده یا بهترین دوستان به عنوان ساقدوش انتخاب می شوند و عروس و داماد را همراهی می کنند. ساقدوش در فرهنگ های مختلف معانی و مفهوم متفاوتی دارد. در ایران ساقدوش به کسانی گفته می شود که رابطه خویشاوندی با عروس یا داماد دارند معمولا این افراد عروس و داماد را تا خانه همراهی می کنند و نکات مهم را به عروس و داماد یادآوری می کنند.

 

                                                                       

 

  •  انتخاب رنگ لباس ساقدوش عروس

همانطور که پیشتر گفتیم رنگ لباس و مدل لباس ساقدوش به طور معمول جزء یکی از دغدغه های ذهنی عروس خانم و همسرش در شب زیبای عروسی شان است؛ اگر هنوز رنگ لباس ساقدوش های خود را انتخاب نکرده اید حتما ما را همراهی کنید.

 

   سبز رنگ خاص و منحصر بفرد


این رنگ مناسب برای همه رنگ پوست و فرم چهره است و طرفداران زیادی دارد.

                                                    

                                                                                                       

 

رنگ یاسی یک رنگ کلاسیک

 

عروس خانمهایی که دوست دارند اندکی با ساقدوش های شان متفاوت باشند، می توانند رنگ یاسی را برای خود یا ساقدوش های تان انتخاب کنید.

 

                                                                      

 

 

آبی تیره را فراموش نکنید

 

اگر می خواهید رنگ لباس تان رنگ خاص و پرجلوه ای باشد این رنگ بهترین گزینه است.

 

 

                                                                      

 

رنگ مشکی پرطرفدار

 

پیشنهاد می کنیم که اگر رنگ مشکی را برای ساقدوش های خود انتخاب کردید حتما مشکی کلاسیک رو در نظر بگیرید، این رنگ باعث نمایان شدن عروس می شود و فوق العاده است.

 

                                                                             

 

  • رنگ زرشگی جذاب

 

اگر به دنبال جذابیت و نشاط بیشتر هستید می توانید رنگ زرشگی را به عنوان رنگ لباس ساقدوش عروس انتخاب کنید.

 

                                                                             

 

 

  • انتخاب مدل  لباس ساقدوش عروس

 

 مدل لباس ساقدوش ها به دکور و آذین بندی جشن و فرهنگ دو خانواده هم وابسته است. انتخاب لباس کوتاه یا بلند امری سلیقه ای می باشد. چرا که عده ای لباس های کوتاه را می پسندند و عده ای هم به لباس های بلند علاقه دارند. اگر قد ساقدوش هایتان بلند است، توصیه می کنیم لباس های بلند را انتخاب نمایید. در صورتی که ساقدوش هایتان قدی متوسط دارند انتخاب لباس های کوتاه مناسب تر است.

 

مزون لباس عروس میس دفنه با مدیریت خانم مریم قجاوند، جهت ارائه جدیدترین لباس عروس های روز دنیا، مناسب برای همه سلیقه ها در سایزهای متفاوت، در کنارتان می باشد.فقط کافی است با ما تماس بگیرید:03136682078 09133006098