مدل های لباس عروس فرمالیته

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مراسم فرمالیته یا پیشکار عروسی به خصوص برای عروس دامادهایی که میخواهند کمی در روز عروسیشان ریلکس تر باشند و استرس عکاسی و فیلمبرداری را نداشته باشند ، بهترین زمان است .شینیون ، لباس عروس ، تاج گل و دیگر جزییات فرمالیت را خیلی سخت نگیرید. سعی کنید همه چیز ساده و در عین حال شیک و کم هزینه باشد. سعی کنید همه چیز ساده و عاشقانه باشد. خلاصه اینکه اگر شرایطش را دارید حتما حتما یک روز فرمالیته برای عکس ها و فیلمهای عروسی تان داشته باشید.

بعضی عروس ها دوست دارند در فرمالیته همان لباس عروس خودشان را بپوشند اما بعضی نیز دوست دارند لباسشان متفاوت باشد . میتوانید لباس عروس و کت و شلوار دامادیتان را بپوشید ولی برای اینکه هم لباس هایتان تمیز بماند و هم عکس هایتان متنوع تر باشد بهتر است که چیز دیگری بپوشید. مثلا از لباس های ساده با پارچه های حریر استفاده کنید، حتی لباس عروس فرمالیته تان میتواند کوتاه یا رنگی باشد که در این فصل خیلی هم جذاب می شود . یقه های کراپ و یا پیراهن های کوتاه میتواند برای عکاسی فرمالیته مناسب باشد و عکس هایتان را متفاوت میکند؛ لباس فرمالیته عروسی راحت را برای این روز انتخاب کنید که سادگی و بی آلایش بودن زندگی و عشقتان را به رخ بکشد.

 

                                                                             

 

برخی از مزایای فرمالیته عروسی

 

  • در صورتی که عکسی را برای روز عروسی تان بخواهید آماده شود، ادیت و چاپ عکس ها با کیفیت بهتری انجام خواهد شد.  
  • غروب بهترین زمان برای عکاسی است و عکس های هنری خیلی زیبایی را در این موقع از روز می توان گرفت که اگر روز فرمالیته نباشد، این امکان برای شما خیلی سخت فراهم می شود.
  • شما با روز فرمالیه تجربه ای برای روز عروسیتان به دست می آورید و در واقع همه چیز را قبل از مراسم عروسی یک بار امتحان کرده اید! از پوشیدن لباس عروس گرفته تا آرایش و روز عروسی ممکن است کلی اتفاق ناخواسته رخ دهد که این مسئله، عکس برداری از شما را مشکل می سازد.
  • فرمالیته عروسی برای زمستان بسیار به کار شما می آید! چرا که در این فصل، روزها کوتاه تر هستند و در نتیجه شما زمان محدود تری برای کارهای مربوط به مراسم خود دارید.
       

 

مدل های جدید لباس عروس فرمالیته

 

                                                                            

 

                                                                           

 

                                                                          

 

                                                                           

 

                                                                            

 

عوامل تاثیر گزار در لباس عروس فرمالیته


نوع ژستی که می گیرید، لبخندی که به لب دارید، حالت موها و مدل آرایشتان! همگی از عوامل تاثیر گزار در زیباتر نشان دادن لباس عروس فرمالیته هستند.

اگر هر کدام از این ها به نوبه خود به درستی انتخاب شوند، شما می توانید عکس های فوق العاده ای بگیرید.

                                                                              

 

معایب فرمالیته عروسی


تنها عیب فرمالیته عروسی، هزینه ی اضافه آن است که در کنار این هزینه ی اضافه شما مزایای خیلی زیادی که در بالا ذکر شد را به دست می آورید و اصل مهم این است که شما برای مهمترین روز زندگیتان

این کار را می خواهید انجام دهید! پس اگر در توان دارید حتما روز فرمالیته را جزو برنامه ریزی های خود برای عروسی در نظر بگیرید.

 

 

مزون لباس عروس میس دفنه با مدیریت خانم مریم قجاوند، جهت ارائه جدیدترین لباس عروس های روز دنیا، مناسب برای همه سلیقه ها در سایزهای متفاوت، در کنارتان می باشد.فقط کافی است با ما تماس بگیرید:03136682078 09133006098